Gizlilik

Müşterilerine daha iyi bir hizmet sunmak amacıyla, Horusnefertem.com bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanları, e-posta vb.) sizden talep etmektedir. Bu bilgiler, yalnızca Horusnefertem.com bünyesinde kullanılmakta olup, dönemsel kampanyaların planlanması, müşteri profillerine özel promosyon faaliyetlerinin düzenlenmesi ve istenmeyen e-postaların gönderilmemesi için müşteri “sınıflandırma” çalışmalarında kullanılmaktadır.

Horusnefertem.com, üyelik formunda toplanan bilgileri, ilgili üyenin açık izni veya talimatı olmadan kesinlikle üçüncü taraflarla paylaşmamakta, ticari amaçlarla kullanmamakta ve satmamaktadır.

Horusnefertem.com, site kullanımı sırasında izlediği ziyaretçi hareketlerini ve tercihleri analiz ederek yorumlamaktadır. Bu istatistiksel veriler, kişisel bilgileri içermemektedir ve Horusnefertem.com müşterilerine daha özelleştirilmiş ve etkili bir alışveriş deneyimi sunmak amacıyla iş ortaklarıyla paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, yürürlükteki mevzuat hükümleri gereği, ancak resmi makamlarca talep edildiği takdirde ve usulüne uygun olarak resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterilerin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece kendileri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Başka bir kişinin bu bilgilere ulaşması ve değiştirmesi mümkün değildir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri, müşterilerin güvenliğini en üst düzeyde tutmak amacıyla Horusnefertem.com veya hizmet sağlayıcı şirketlerin sunucularında saklanmamaktadır. Tüm ödeme işlemleri, Horusnefertem.com ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşecek şekilde sağlanmaktadır.